Przegląd XtraSize – Czy jesteś naprawdę gotowy, by być większym człowiekiem?

Jeśli jesteś człowiekiem i na rynku, aby dodać 3 cale do cennego posiadania, nadal czytać. Czy XtraSize jest kolejnym oszustwem rozszerzenia? Albo czy Xtra Size jest zgodny z prawem? Dowiedz się dzisiaj w naszym przeglądzie.

Xtra Size jest naturalną męską suplementem odżywczym, który twierdzi, że stosowanie wysokiej jakości składników znacznie zwiększa rozmiar Twojego dziecka, zwiększając przepływ krwi. W rzeczywistości, XtraSize twierdzi, że dodaj ogromne 3 cale do swojego członka.

Twórcy formuły twierdzą również, że formuła ta jest rekomendowana przez lekarzy. Cytują oni jednego lekarza, dr Aarona Gale' a, który twierdzi, że badania nad Xtra Size są "po prostu niezaprzeczalne".

Dr Aaron Gale nie istnieje, a poparcie jest całkowicie wymyślone. Ale czy to oznacza, że reszta dodatku jest oszustwem? Przyjrzyjmy się bliżej jak Xtra Size chce pracować.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć #1 Uzupełnienie ulepszeń dla mężczyzn #1

Zazwyczaj, męskie rozszerzenia rozszerzenia rozszerzenia pigułki rozszerzenia po prostu działa poprzez ułatwienie go wzwód. Rozszerzają one naczynia krwionośne lub używają składników zwiększających libido (lub obu). Kiedy libido jest wyższe, łatwiej jest krwią dostać się do penisa. Twój członek staje się naturalnie większy, ponieważ masz erekcji, ale że erekcja jest większa niż normalnie, ponieważ naczynia krwionośne są szersze.

Xtra Size twierdzi, że działa w podobny sposób. Wyznacza on celowość rozprężalnej tkanki wznoszącej wzdłuż wewnętrznej długości wału. Jest to tkanka, która wypełnia się krwią podczas wzwodu. Oto jak wyjaśnia to producent:

Kiedy wznosisz się, cielesność jest zalewana przez twoje ciało do absolutnego maksimum. Z tego powodu to właśnie wielkość i zdrowie twojej jamistej jamistości, która bardziej niż cokolwiek innego kontroluje rozmiar twojego prącia.

Mając to na uwadze, Xtra Size twierdzi, że działa poprawiając przepływ krwi do ludzkiego bagnetów, a jednocześnie poprawiając chłonność i zdrowie otaczającej nas tkanki.

W tym celu XtraSize twierdzi, że używa "kombinacji naturalnych składników". Składniki te są stosowane od lat i okazały się skuteczne.

Co dziwne, producent wielokrotnie odwołuje się do faktu, że formuła Xtra Size została opracowana w Stanach Zjednoczonych. Mówią, że tak jak to zrobił "zespół amerykańskich naukowców" i że jest to "unikalna amerykańska formuła".

Co to znaczy, kiedy nazywa się coś "amerykańską formułą"? Nie wiem. Przyjrzyjmy się jednak bliżej składnikom.

XtraSize oświadcza, że jego składniki są "wszystkimi naturalnymi składnikami najwyższej jakości", do których należą:

Żaden z tych składników nigdy nie został udowodniony, aby trwale zwiększyć długość twojego kija zabawy o 3 cale. Jednak składniki takie jak palmetto piła, korzeń macy i tribulus są powszechnie stosowane w naturalnych pobudzaczach testosteronu, gdzie mogą one być w stanie zapewnić lekkie pobudzenie dla libido (chociaż nie wydają się one rzeczywiście podnieść testosteronu).

Jedyny inny składnik Xtra Size wspierany przez znaczącą naukę w L-Arginine, która jest aminokwasem tradycyjnie używanym do wytwarzania tlenku azotu w krwiobiegu i poszerzania naczyń krwionośnych.

Wiele osób bierze L-Argininę specjalnie po to, by pobudzić funkcje seksualne. W przypadku stosowania w tym celu przyjmuje się dawkę od 3 g do 6 g dziennie.

Pozostałe składniki Xtra Size nie są w znacznym stopniu udowodnione, że poprawiają one funkcje seksualne i wydłużają długość johnsona.

Kolejny duży problem firmy Tehre związany z Xtra Size: producent, podobnie jak wielu innych producentów rękawów w Internecie, odmawia ujawnienia informacji o dawkowaniu. Znamy składniki zawarte w wyżej wymienionej formule działają w określonych dawkach, ale tak naprawdę nie znamy dawek w Xtra Size.

Jest to ogromna czerwona flaga, kiedy producent odmawia rezygnacji z tych informacji. W zasadzie w każdym przypadku odmawiają podania informacji o dawkowaniu, ponieważ ich dawki są żartem. Musimy założyć, że Xtra Size ukrywa swoją informację o dawkowaniu, ponieważ dawki są zbyt słabe.

Jeśli nie widzieliście już Państwo czerwonych flag z Xtra Size, to oszukańcza polityka cenowa powinna być ostatnim ostrzeżeniem, jakiego potrzebujecie. Formuła dostarczana jest z bezprecedensową opłatą w wysokości $25. Oto jak rozkłada się cena:

Pakiet (2-miesięczne dostawy): $104 ($79 + $25 Wysyłka)

2 Pakiety: 154 USD (129 USD + 25 USD Wysyłka)

3 Pakiety: $184 (159 USD + 25 USD Wysyłka)

Co gorsza, należy zgodzić się na udostępnienie informacji o płatnościach jakiejś tajemniczej firmie zajmującej się przetwarzaniem płatności z siedzibą na Cyprze. Musisz również podpisać poniższą umowę, w przeciwnym razie nie możesz zamówić Xtra Size:

Zgadzam się również, że moje dane osobowe są przetwarzane przez inne podmioty....".

Dodatek zawiera również zły program zwrotu pieniędzy: można go zwrócić w ciągu 90 dni, ale otrzymasz tylko zwrot pieniędzy za nieotwarty produkt. Nigdy nie otrzymasz zwrotu kosztów wysyłki.

Że $ 25 opłata za przesyłkę może być najwyższe kiedykolwiek widzieliśmy za suplement diety.

Większość mężczyzn chce mieć większe narzędzie w sypialni. Od czasu wynalezienia internetu, m m

Xtrasize

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Przegląd XtraSize – Czy jesteś naprawdę gotowy, by być większym człowiekiem?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*